نام شیمیایی این نوع کلر شرکت شیکوکو اسید تری‌ کلرو سیو سیانوریک است. وزن مولکولی این نوع از کلر 232.41 و محتوای کلر موجود آن 91.53% است. اشکال موجود این کلر به صورت پودر کریستال گرانول نرم، گرانول و قرص با رنگ سفید است.

کلر ژاپن

کلر ژاپن یکی از انواع کلرهای مرغوب موجود در بازارهای جهانی و ایران است. از کلر برای ضدعفونی کردن آب آشامیدنی و آب استخرها و دیگر مایعات و موادی که نیاز به ضد عفونی شدن در برابر ویروس‌ها، میکروب‌ها و باکتری‌ها دارند؛ استفاده می‌شود. انواع مختلف کلر به شکل‌ها و کیفیت‌های مختلف عرضه می‌شوند. از جمله‌ی آنها می‌توان به شکل پودر، قرص و گرانول اشاره کرد که روش استفاده و کار با هرکدام متفاوت از دیگری است. شرکت‌های تولید کننده‌ی مواد شیمیایی مختلفی در ژاپن هستند که تولید کننده‌ی کلر مرغوب و با کیفیتی هستند. کلر ژاپن سهم مهمی در سبد مصرف کنندگان خرد و عمده‌ی دنیا دارد. یکی از شرکت‌های بزرگ تولید کننده‌ی کلر ژاپن که محصولات شیمیایی متنوع دیگری تولید می‌کند و بسیار در این زمینه شناخته شده است؛ شرکت شیکوکو (SHIKOKU) است. این شرکت ژاپنی که به نام SHIKOKU CHEMICAL CORPORATION در دنیا شناخته می‌شود یکی از مرغوب ترین انواع کلرها را تولید و به بازارهای جهانی عرضه می‌کند.


آباشیمی


معرفی شرکت شیکوکو تولید کننده‌ی کلر ژاپن

شرکت تولید کننده‌ی محصولات شیمیایی، شیکوکو در تاریخ 10 اکتبر 1947 تاسیس شد. در سال‌های پس از پایان جنگ جهانی دوم این شرکت با هدف تولید دی سولفید کربن تاسیس و راه اندازی شد. سال گذشته این شرکت هفتادمین سالگرد تاسیس خود را جشن گرفت. این شرکت همواره از تکنولوژی‌ها و فناوری‌های جدید و کارکنان و کارمندان آموزش دیده و مجرب برای تولید محصولات جدید استفاده می‌کند. کلمه‌ی Kasei که در نام ژاپنی شرکت SHIKOKU CHEMICAL CORPORATION استفاده شده است به معنی توانایی تبدیل است. این شرکت از مواد و ترکیبات شیمیایی با کمک خلاقیت و بهره گیری از فناوری و تکنولوژی‌های نوین محصولات شیمیایی جدید و کاربردی‌ای چون کلر پولگارد را تولید و به بازارهای جهانی با بهترین کیفیت و مرغوبیت عرضه کرده است. سرمایه‌ی این شرکت هم اکنون 6.847 ین، تعداد کارکنان به غیر از کارخانه‌های دیگر 642 نفر و میانگین سنی آنها 37 سال است.

کلر ژاپن شرکت شیکوکو

شرکت شیمیایی شیکوکو یکی از تولید کنندگان اصلی ایزوسایانورات‌های کلر است و محصولات آن در سراسر جهان تحت نام تجاری NEO-CHLOR عرضه می‌شوند. در سال 1964، شیکوکو تکنولوژی کارآمد و منحصر به فردی را برای تولید محصولات با کیفیت بسیار بالا طراحی کرد. از آن زمان، ایزوسیانورات های کلوئیدی NEO-CHLOR به عنوان عامل ضد عفونی کننده برای آب‌های مختلف در جهان رشد کرده اند.


آباشیمی


انواع کلر ژاپن شرکت شیکوکو

• اسید تری کلرو سیو سیانوریک (NEO-CHLOR 90)

• دی سولفوریک سدیم (NEO-CHLOR 60)

• دی هیدرات دی سولفوریک سدیم (NEO-CHLOR 55)

مشخصات انواع کلر ژاپن شرکت شیکوکو

1-کلر ژاپن NEO-CHLOR 90: نام شیمیایی این نوع کلر شرکت شیکوکو اسید تری‌ کلرو سیو سیانوریک است. وزن مولکولی این نوع از کلر 232.41 و محتوای کلر موجود آن 91.53% است. اشکال موجود این کلر به صورت پودر کریستال گرانول نرم، گرانول و قرص با رنگ سفید است. نقطه ذوب دمای آن هم 225 تا 230 درجه سانتی‌گراد و نقطه‌ی تجزیه‌ی آن تقریبا 250 درجه سانتی‌گراد خواهد بود. حلالیت در آب این نوع کلر در 100 گرم آب با حرارت 25 درجه‌ی سانتی‌گراد 1.2 و در 100 گرم آستون با حرارت 30 درجه سانتی‌گراد 35 است.

2-کلر ژاپن NEO-CHLOR 60: نام شیمیایی این نوع کلر شرکت شیکوکو دی سولفوریک سدیم است. وزن مولکولی این نوع از کلر 219.95 و محتوای کلر موجود آن 64.48% است. اشکال موجود این کلر به صورت گرانول متوسط و گرانول با رنگ سفید است. نقطه‌ی تجزیه‌ی آن 240 تا 250 درجه سانتی‌گراد خواهد بود. حلالیت در آب این نوع کلر در 100 گرم آب با حرارت 25 درجه‌ی سانتی‌گراد 25 و در 100 گرم آستون با حرارت 30 درجه سانتی‌گراد حداکثر 0.5 است.

3-کلر ژاپن NEO-CHLOR 55: نام شیمیایی این نوع کلر شرکت دی هیدرات دی سولفوریک سدیم است. وزن مولکولی این نوع از کلر 255.98 و محتوای کلر موجود آن 55.40% است. اشکال موجود این کلر به صورت گرانول متوسط و گرانول با رنگ سفید است. نقطه‌ی تجزیه‌ی آن 240 تا 250 درجه سانتی‌گراد خواهد بود. حلالیت در آب این نوع کلر در 100 گرم آب با حرارت 25 درجه‌ی سانتی‌گراد 26.25 و در 100 گرم آستون با حرارت 30 درجه سانتی‌گراد حداکثر 0.5 است.


آباشیمی


مواد استفاده از انواع کلر ژاپن شرکت شیکوکو

• برای استریلیزه کردن آب استخر، آبگرم (حمام) و آب مخازن

• برای شستشو و پاکسازی تجهیزات کارخانه‌های فرآوری مواد غذایی

• برای پاکیزه و تمیز کردن حوله‌های مرطوب

• در محصولات بهداشتی برای استفاده خانگی یا تجاری

• در محصولا از بین برنده‌ی جلبک و لجن

• استریلیزاسیون مواد آلی و کاهش BOD

• در محصولات از بین بردن بوی بد دهان

• در مواد سفید کننده

• در مواد شوینده اتوماتیک شستن ظرف

• استرلیزه کردن محل زندگی و ظروف غذای دام و طیور

• ضد فرسودگی و خراب شدن محصولات ساخته شده از پشم دام


آباشیمی


ویژگی‌های انواع کلر ژاپن شرکت شیکوکو

٪ فعال و پایدار در آب

• ماندن اثر استریلیزه به مدت طولانی

• کاملا و به سرعت در آب حل می‌شود

• قابل نگهداری به مدت طولانی بدون از بین رفتن کیفیت آن

• تاثیر بسیار قوی بر علیه باکتری‌ها و ویروس‌ها

فروش کلر ژاپن

برای خرید کلر از هر نوع و تولید کننده‌ی هر کشوری از جمله کلر چین، کلر هندی، کلر ایران و کلر امریکایی می‌توانید به سایت آبا شیمی سر بزنید. آدرس سایت ما abashimi.com است. انواع محصولات و مواد شیمیایی از شرکت‌ها و کشورهای مختلف با بهترین کیفیت و منصفانه ترین قیمت‌ها موجود است. می‌توانید با مشاهده‌ی خصوصیات و ویژگی‌های آنها و مقایسه‌ی قیمت‌ها بهترین خرید را داشته باشید. فروش کلر در سایت آبا شیمی به بهترین نحو و ممکن انجام می‌شود. اسیدهای خوراکی، بهبود دهنده‌ها، شیرین کننده‌ها، اسیدهای شیمیایی، انواع کلرها و ... در سایت آبا شیمی عرضه شده و فروخته می‌شوند. کلر هر کشور و تولید کننده‌ای خصوصیات و ویژگی‌های خاص خودش را دارد و از کیفیت و مرغوبیت خاصی برخوردار است. کلر ژاپن هم در دنیا بسیار شناخته شده است و مشتریان و مصرف کنندگان خاص خودش را دارد. انواع کلر ژاپن در سایت آبا شیمی موجود است که می‌توانید با مراجعه به سایت ما خریدی خوب و لذت بخش داشته باشید.